edgaras web'22

EDGARAS LIOVINAS

Abiturientas, asmeninių finansų konsultantas „M Capital“, buvęs AIESEC B2B pardavimų grupės lyderis bei profesionalus buriuotojas.

Abiturientas, asmeninių finansų konsultantas „M Capital“, buvęs AIESEC B2B pardavimų grupės lyderis bei profesionalus buriuotojas.

KĄ VEIksiU „KEMPFESTE“?

,,Kempfeste“ vesiu paskaitą apie tai, kodėl jauname amžiuje svarbu siekti pačių didžiausių tikslų. Maždaug 30-ies metų mes pasiekiame savo ,,sostą“, vietą visuomenėje, statusą. Užsitarnaujame vardą, kuriuo mus apibūdina pažįstami ir draugai. Būtent iki šio amžiaus, kai mūsų pasiekimų ir energijos pagreitis yra pats didžiausias, turėtume nenustoti svajoti.

,,Svajonė, jeigu ją dekonstruotume, yra tik mintis, stiprus troškimas, bet mintys ateina ir išeina. Jeigu prie svajonės pridėtume planavimą ir susidarytume konkrečius žingsnius kaip, ką ir kiek laiko darysime, tai jau taps tikslu, prie kurio galima priartėti.“

,,Kempfeste“ vesiu paskaitą apie tai, kodėl ir kaip jauname amžiuje svarbu siekti pačių didžiausių tikslų. Maždaug 30-ies metų mes pasiekiame savo vietą visuomenėje, užsitarnaujame vardą, kuriuo mus apibūdina pažįstami ir draugai. Būtent iki šio amžiaus, kai mūsų pasiekimų ir energijos pagreitis yra pats didžiausias, turėtume nenustoti svajoti.

,,Svajonė, jeigu ją dekonstruotume, yra tik mintis, stiprus troškimas, o mintys ateina ir išeina. Jeigu prie svajonės pridėtume planavimą ir konkrečius žingsnius kaip, ką ir kiek laiko darysime, tai jau taps tikslu, prie kurio galima priartėti.