KEMPFESTAS

2020 m. rugpjūčio 17 d. startuoja pirmoji Lietuvoje VšĮ „Meda Project“ organizuojama vasaros stovykla/festivalis jaunimui „Kempfestas“. Tai penkių dienų savirealizacijos kelionė, išsiskirianti nestandartiniu formatu bei programa, kuri integruota  užsibrėžtam tikslui – kiekvieno dalyvio asmeninio „galimybių lauko“ plano susiformavimui pasiekti.

Tai įgyvendinsime kryptinga seminarų, praktikų, terapijų, kūrybinių dirbtuvių ir užimtumo, vykdomo kompetentingų savo sričių specialistų, žinomo Lietuvos jaunimo ir kitų talentingų renginio svečių, pagalba. 

Dalyvių laukia begalė nuostabių išgyvenimų bei platus veiklų pasirinkimas, neapsakoma laisvė ir tik vienintelė atsakomybė: būti čia ir dabar ir išnaudoti visas esamas renginio galimybes. 

Dalyvavimas „Kempfeste“ – tai didelis žingsnis sąmoningo, žinančio ko nori, savimi pasitikinčio jauno žmogaus link, kuriam kiekviena diena – didžiausia dovana. Tad jei pabodo abejonės dėl savo ateities, rutina, negatyvios mintys, ginčai, baimės ir kt. – nelauk! Palik išankstinius nusistatymus namuose ir registruokis jau dabar, nes tai vartai iš tavo norų į tavo realybę.

* P.s. Vietų skaičius ribotas

SMALSU, KĄ VEIKSIME?

Jaunuoli, Tavęs laukia platus pasirinkimas iš daugelio kokybiškų veiklų, kurį ves tik savo sritį mylintys bei puoselėjantys renginio draugai.     

👇🏻 PLAČIAU APIE UŽIMTUMĄ👇🏻

Rytą sutik šokiu, meditacija, joga, sportu ar kitu tau priimtinu būdu, o jei esi miegalius, lauksime tavęs tik prie pusryčių stalo. Pusryčius virškink „chill“, „laisvalaikio“ arba „aktyviojoje“ zonoje, kurios bus atviros viso renginio metu.

Dieną pradėk reikšmingų lektorių, pranešėjų priešakyje, kurie dovanos naudingas paskaitas, konsultacijas bei vykdys įvairias praktikas. Intarpais mėgaukis grupiniu ir individualiu užimtumu, skirtu padėti Tau atrasti savo tikrąjį “AŠ”.

Dieną užbaik pagal nuotaiką: diskotekoje (grojant Dj), prie laužo, gyvos muzikos bei naujų draugų apsuptyje arba vienoje iš jau minėtų zonų. Ką ten veiksime? Skaityk žemiau 👇🏻